Start Sekcje SPSwP Zebranie poznańskiej Sekcji Stowarzyszenia Pscychologów Sądowych w Polsce
Zebranie poznańskiej Sekcji Stowarzyszenia Pscychologów Sądowych w Polsce PDF Drukuj

 

 

STOWARZYSZENIE PSYCHOLOGÓW SĄDOWYCH  W POLSCE,

Sekcja w Poznaniu

Koleżanki i Koledzy,

Serdecznie zapraszam na zebranie poznańskiej Sekcji Stowarzyszenia Psychologów Sądowych w Polsce,

które odbędzie się dnia 16 maja 2015r. o godzinie 11.00 w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Ratajczaka  w Poznaniu w Sali nr 53.

W programie zebrania odbędzie się wykład, który  wygłosi dla nas

prof.  Stanisław Puppel – twórca koncepcji ekokomunikacji, profesor Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

Temat:  OGÓLNE ZASADY KOMUNIKACJI, ZASOBY I NISZE KOMUNIKACYJNE

Podstawowym narzędziem naszej pracy jako biegłych sądowych oprócz wiedzy specjalistycznej jest dobra komunikacja z każdą ze stron postępowania sądowego.

Zdarza się, że ta komunikacja jest trudna i wymaga od  nas oparcia się na  najnowocześniejszej wiedzy dotyczącej porozumienia międzyludzkiego.

Prof. Stanisław Puppel – jest  filologiem, anglistą, językoznawcą, profesorem zwyczajnym, psycholingwistą, ekolingwistą, członkiem Polskiego Towarzystwa Językoznawczego

oraz członkiem zagranicznym Norweskiej Akademii Nauk i Literatury. Jest pomysłodawcą, założycielem i kierownikiem  Katedry Ekokomunikacji Uniwersytetu  Adama Mickiewicza w Poznaniu od 2002 roku.

 

Spotkanie odbędzie się w romantycznych wnętrzach Biblioteki Uniwersyteckiej, gdzie każdy z nas spędził trochę czasu w czasie studiów.  Sala 53 znajduje się po prawej stronie obok czytelni historycznej.

W programie również sprawy organizacyjne i propozycja szkoleń. W czasie spotkania można otrzymać deklarację członkowską i zapisać się do Stowarzyszenia. Jednorazowa opłata wpisowa wynosi 100 zł, a roczna składka członkowska wynosi 50zł.

Zapraszam serdecznie biegłych sądowych psychologów, pedagogów, lekarzy i proszę o powiadomienie zaprzyjaźnionych osób zainteresowanych tematyką spotkania lub aktywnością w Stowarzyszeniu

W imieniu poznańskiej Sekcji SPSwP  Barbara Gojżewska